Zegarki to bardzo ważne urządzenia spełniające w dzisiejszych czasach liczne zadania praktyczne. Okazuje się, że pomimo małych rozmiarów, współczesne urządzenia tego typu są w stanie zapewnić swoim użytkownikom liczne funkcje, opcje konfiguracyjne oraz wiele innych istotnych cech, którymi warto się zainteresować. Do grona takich przydatnych produktów zalicza się między innymi smartwatch  Amazfit GTS 2. Jest to mały sprzęt kryjący w sobie wiele ważnych cech i funkcji. Nic więc dziwnego, że sięga po niego szerokie grono użytkowników w Polsce oraz na całym świecie. Jest to bowiem połączenie funkcjonalności, wygody użytkowania oraz solidności. Warto dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego urządzenia.

 

Recenzja Amazfit GTS 2 – estetyczne i solidne urządzenie

Bardzo istotny wpływ na opinie o  Amazfit GTS 2 ma fakt, że urządzenie to zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów. Całość charakteryzuje się stylowym wyglądem, dzięki któremu możliwe jest podkreślenie swojej nowoczesności. Aluminiowy korpus zegarka został fachowo wyprofilowany, a to z kolei sprawia, że urządzenie jest lekkie, ale jednocześnie oferuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, uderzenia, wstrząsy, a także wiele innych negatywnych czynników powodujących zniszczenie lub przedwczesne zużycie. Istotny wpływ na żywotność i trwałość tego zegarka ma specjalna powłoka węglowa DLC, zapewniająca mu ochronę przed zadrapaniami.

 

Test Amazfit GTS 2 – inteligentny i praktyczny sprzęt

Amazfit GTS 2 to funkcjonalne urządzenie, które umożliwia stałe kontrolowanie parametrów związanych ze zdrowiem i kondycją użytkownika. Bardzo istotnym elementem tego zegarka jest czujnik optyczny BioTracker 2 PPG. Kolejnym innowacyjnym i praktycznym rozwiązaniem jest czujnik SpO2 odpowiedzialny za kontrolę saturacji krwi. Oprócz tego opinie o  Amazfit GTS 2 są pozytywne ze względu na to, że prezentowany zegarek oferuje całodobowy pomiar tętna, jakości snu, a także poziomu codziennego stresu. Dzięki współpracy zegarka z systemem oceny zdrowia PAI, możliwe jest uzyskanie szczegółowych informacji na temat stanu zdrowia. Prezentowany gadżet jest również świetnym wyborem dla sportowców i osób aktywnych. Posiada on bowiem aż 12 trybów sportowych pozwalających na rejestrowanie danych w czasie wykonywania ćwiczeń i treningów.

 

Co jeszcze warto wiedzieć na temat Amazfit GTS 2?

Amazfit GTS 2 to wygodne w użytkowaniu urządzenie, które pozwala na dostosowanie tarczy do konkretnych potrzeb i upodobań użytkownika. Przy pomocy specjalnego pokrętła informacyjnego możliwe jest dostosowanie różnych funkcji do własnych preferencji. Dodatkowo istnieje możliwość personalizacji tarczy poprzez dodawanie własnych zdjęć czy też ulubionych wzorów i grafik. Istotnym atutem tego sprzętu jest również pojemna bateria 246 mAh, która w przypadku pełnego naładowania i normalnego użytkowania, zapewnia 7 dni pracy. Nie trzeba więc martwić się koniecznością częstego ładowania sprzętu, a to z kolei oznacza wysoki poziom ogólnego komfortu użytkowania.