Sportowe zegarki w ostatnim czasie cieszą się bardzo dużym uznaniem na rynku. Coraz mniej osób wyobraża sobie codzienne funkcjonowanie bez solidnego urządzenia z licznymi funkcjami. Pamiętaj także o tym, ze taki gadżet może być urozmaiceniem całej stylizacji. Na uwagę zasługuje Garmin Vivoactive 4S – to model nowoczesny, sprawny i funkcjonalny. Nic więc dziwnego, że jest wręcz rozchwytywany na rynku. Jeśli chodzi o Garmin Vivoactive 4S, opinie odbiorców są niezwykle pozytywne. Przed zakupem przyjrzyjmy się najważniejszym cechom produktu.

 

Garmin Vivoactive 4S – test

Zegarek sportowy tego typu sprawia, że możesz przez cały czas monitorować swoje zdrowie. Funkcje typu pulsoksymetr, monitory energii, oddechu, poziomu stresu, jakości i czasu snu, tętna, nawodnienia czy cyklu menstruacyjnego doceni każdy odbiorca.

Nie bez znaczenia pozostaje także 20 wgranych aplikacji GPS, które pozwalają uprawiać sport w pomieszczeniach oraz na zewnątrz. Od tej pory bez problemu będziesz rejestrować wszelkie formy aktywności – od pływania, jogi i biegania, po jazdę na rowerze, trening siłowy, a także wiele innych. Zegarek pracuje na wydajnej baterii, dzięki czemu urządzenie będzie działać do 8 dni (w trybie zegarka) lub do 6 godzin (w trybie GPS i muzyki).

 

Garmin Vivoactive 4S – recenzja

Ćwiczenia mogą być czystą przyjemnością wtedy, gdy zadbasz o odpowiednią motywację. Z zegarkiem Garmin Vivoactive 4S nie ma mowy o tym, abyś zrezygnował z częstej aktywności. Nie musisz martwić się szukaniem filmów z ćwiczeniami, co zabiera sporo czasu. Urządzenie posiada animowane wskazówki odnośnie treningu siłowego, wydolnościowego, pilatesu czy jogi. Możesz je oglądać na ekranie urządzenia. Ponadto masz możliwość wyboru jednego z załadowanych treningów lub pobrania innych z serwisu Garmin Connect.

Zegarek skutecznie pozwala monitorować swój organizm. Nadgarstkowy pomiar tętna wskazuje, jaki jest jego poziom podczas odpoczynku i ćwiczeń. To z kolei pomoże również ocenić intensywność wysiłku w trakcie ćwiczeń. Zadanie pulsoksymetru polega na mierzeniu natlenienia krwi w ciągu dnia oraz nocy. Dzięki temu sprawdzisz, z jaką wydajnością Twój organizm wchłania tlen. Monitoring snu pozwoli ocenić jakość nocnego odpoczynku. Dzieli go na fazy REM, głęboką i płytką. Za sprawą tej funkcji istnieje możliwość dokładnej oceny jakości snu.

Co ciekawe, Garmin Vivoactive 4S pozwala słuchać muzyki bezpośrednio z zegarka. Nie musisz już korzystać ze smartfona w celu odtwarzania utworów podczas aktywności fizycznej. Z łatwością pobierzesz piosenki na zegarek ze swojego konta Deezer lub Spotify. Jak widać, ten funkcjonalny gadżet z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Nowoczesny zegarek sportowy Garmin Vivoactive 4S został stworzony w oparciu o innowacyjne technologie i niezawodne działanie. Producent nie zapomniał o licznych funkcjach, które przydają się w codziennym życiu, a także podczas treningu. Gustowny zegarek będzie doskonale pasował do każdej stylizacji. Już teraz możesz cieszyć się wieloma funkcjonalnościami i łatwą obsługą tego efektownego modelu marki Garmin.