Huawei Watch GT 3 to smartwatch o okrągłym czytelnym wyświetlaczu, który umożliwia z łatwością odczytanie informacji. Technologia AMOLED umożliwia dobre kąty widzenia, maksymalny kontrast oraz właściwą jasność. Koperta zegarka wykonana została z solidnej stali nierdzewnej, która jest odporna na zniszczenia i zarysowania. Produkt posiada metalową plecioną bransoletę w złotym kolorze. Z łatwością można wymień bransoletą lub pasek. Smartwatch wykazuje wodoszczelność do poziomu 50 m, przez co można go nosić podczas kąpieli czy na basenie. Wszystko to powoduje, że Huawei Watch GT 3 prezentuje się świetnie i jest zawsze czytelny.

 

Huawei Watch GT 3 – cechy charakterystyczne

Smartwatch sprawdzi się doskonale na co dzień. Prezentuje się rewelacyjnie, a przy dobrze wywiązuje się ze swoich zadań. Sprzęt sprawdzi się podczas aktywności fizycznej, posiada wiele trybów sportowych m.in.: do biegania. W aplikacji dostępnych jest wiele porad, przez co trening jest jeszcze bardziej wydajny i dopracowany. Zegarek jest kompatybilny zarówno z systemem Android, jak również iOS. Dzięki temu smartwatch można sparować z każdym telefonem. Zegarek wyposażony jest w krokomierz, który pozwala obserwować ilość pokonywanych kroków w ciągu dnia. Można w ten sposób nadzorować swoją aktywność fizyczną. Inteligentny zegarek zaopatrzony został w funkcję pomiaru ciśnienia, przez co łatwo i szybko można kontrolować swoje krążenie.

Funkcja Bluetooth umożliwia połączenie zegarka z  innymi urządzeniami. Ten model smartwatcha zaprojektowany został w ten sposób, aby wspierał użytkowników w trakcie treningu. Zegarek ma wbudowany moduł GPS, przez co pokonane trasy zostają zapisane. Jest to świetne rozwiązania dla kierowców. Dodatkowo smartwatch wyposażony został w moduł NFC, który umożliwia wygodne płatności. Inteligenty zegarek umożliwia również pomiar nasycenia krwi tlenem, można dzięki temu obserwować wydolność oddechową organizmu.

 

Huawei Watch GT 3 – test oraz opinie użytkowników

Po sparowaniu zegarka z telefonem można wygodnie odbierać połączenie z poziomu zegarka. Wszystko dobrze słychać, rozmówca nie skarży się na jakość połączenia. Smartwatch pozwala odczytać sms-y i powiadomienia. Można również sterować muzyką w telefonie z poziomu zegarka. Sprzęt mierzy tętno oraz temperaturę ciała przez całą dobę.  Producent mówi o 14 dniach działania sprzętu bez potrzeby ładowania, jest to osiągalne przy oszczędnym używaniu zegarka. Kilkanaście minut ładowania zapewnia 30-40%, co wystarcza na kilka dni. Ten smartwatch wygląda świetnie w każdej sytuacji. Prosta, ponadczasowa stylistyka zegarka nadaje się do różnych stylizacji.

Huawei Watch GT 3 recenzję wśród użytkowników pokazują, że ten zegarek wyróżnia zadowalający stosunek ceny do jakości. Huawei Watch GT 3 test przeprowadzony wykazał, że sprzęt dobrze spełnia obietnice producenta. Jest to produkt warty zakupu dla kobiet, jak i mężczyzn. Urządzenie pozwala w prosty sposób nadzorować stan swojego zdrowia. Zegarek jest lekki i solidny, a zawiera w sobie wiele praktycznych funkcji. Sprzęt można spersonalizować na wiele sposobów, w zależności od potrzeb użytkownika.