Alkomat BACscan F60 to niezwykle praktyczne urządzenie wyróżniające się niewielką wagą, dzięki czemu jego stosowanie i przewożenie nie przysporzyły mi najmniejszych problemów. Sprzęt jest wyjątkowo prosty, wręcz intuicyjny w obsłudze, w związku z czym jego użytkowanie sprawdza się w przypadku osób, które nie miały wcześniej do czynienia z alkomatami. To akcesorium warte inwestycji, ponieważ z jego zakupem wiąże się szereg korzyści.

BACscan F60 – recenzja produktu

Alkomat F60 producenta BACscan jest skutecznym rozwiązaniem, z którego użytkowania jestem w pełni zadowolona. Produkt posiada wytrzymałą, odporną na uszkodzenia obudowę, dzięki czemu nie muszę obawiać się o jego przypadkowe uszkodzenie. Urządzenie wskazuje pomiary z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, które wyświetlane są na klarownym ekranie LCD.

Co więcej, sprzęt jest gotowy do pracy w zaledwie 15 sekund, a na pobranie próbki wystarczy jedynie 5 sekund. Dodatkowym atutem jest fakt, że alkomat informuje o nieprawidłowym pobraniu próbki, co jest wynikiem wyposażenia go w czujnik kontrolujący przepływ powietrza.

Alkomat F60 – skuteczne i wiarygodne pomiary

Swój alkomat BACscan F60 kupiłam na stronie firmy Polskie Centrum Kalibracji, gdzie zyskałam także fachowe doradztwo i pomoc w dopasowaniu urządzenia do swoich potrzeb. Urządzenie posiada zabezpieczenie w postaci czujnika temperatury, pozwalającego określić, czy pomiar odbywa się w optymalnych warunkach.

Pozytywnym zaskoczeniem było to, że gdy zapomniałam wyłączyć alkomat, to czynność nastąpiła automatycznie, co czyni go niezwykle energooszczędnym rozwiązaniem. Sprzęt pokazuje ilość przeprowadzonych pomiarów, jak i przypomina o konieczności przeprowadzenia kalibracji.

W wyniku wyposażenia alkomatu BACscan F6O w niezwykle precyzyjny platynowy, elektrochemiczny sensor zapewnia on wiarygodne i dokładne pomiary. W wyniku tego mogę być pewna, że po użyciu sprzętu otrzymam staranne wyniki pomiarowe.

Alkomat BACscan F60 – szeroki zakres pomiarowy

BACscan F60 dostępny na stronie firmy Polskie Centrum Kalibracji umożliwia dokonanie pomiarów o szerokim zakresie wynoszącym od 0.00 do 0.05 promila. Podświetlane mocowanie ustnika, a także przejrzysty ekran LCD w znaczącym stopniu ułatwiają mi wykorzystanie urządzenia, co ma szczególnie znaczenie przy słabym oświetleniu.

Alkomat posiada licznik wykonanych pomiarów, a prócz tego wbudowaną pamięć ostatnich 10 wyników, a do jego zasilania potrzebne są dwie 1,5 V baterie alkaliczne typu AAA. Z uwagi na to, że przykładam dużą uwagę do bezpiecznej jazdy, inwestycja w wysokiej jakości sprzęt do sprawdzania alkoholu w wydychanym powietrzu była dla mnie oczywista.

Wybór alkomatu BACscan F60 okazał się doskonałą opcją, dzięki której mogę uzyskiwać wiarygodne, dokładne i powtarzalne pomiary. Sprzęt został wyprodukowany z dbałością o najdrobniejsze detale, by był nie tylko trwały, ale również komfortowy w użytkowaniu oraz przystępny cenowo, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla prywatnych użytkowników czy niewielkich firm.