W serwisie wymiany opon nie może zabraknąć wysokiej jakości pistoletu do pompowania kół. Jako właściciel zakładu wulkanizacyjnego od zawsze mam duże oczekiwania względem tego typu narzędzi. Testowałem już wiele produktów w różnych półkach cenowych, biorąc pod uwagę niemalże wszystkie parametry techniczne. Na razie jednym z najlepszych pistoletów do pompowania kół jest urządzenie RACE CAR 1997 marki Wonder.

Firma Wonder jest cenionym producentem narzędzi wykorzystywanych w branży motoryzacyjnej. Włoska produkcja zaskoczyła mnie solidnością wykonania i szeregiem funkcjonalnych udogodnień.

Pistolet do pompowania kół (0-3,5 bar, wąż 60 cm) – pierwsze wrażenie

Pistolet RACE CAR to włoska produkcja, która od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku. Po zapoznaniu się z kilkoma pozytywnymi recenzjami zdecydowałem się na zakup tego urządzenia do mojego serwisu.

Istotnym aspektem, który zawsze warto zweryfikować przed zakupem, jest ważna legalizacja. Nie każdy wie, że (pistolety do pompowania kół 0-3,5) podlegają prawnej kontroli metrologicznej. W przypadku produktów marki Wonder nie musiałem jednak martwić się o tę kwestię.

Urządzenie zakupione na stronie internetowej sklep.tiptopol.pl dotarło do mnie w ciągu kilku dni roboczych. Bezproblemowy proces przeprowadzania transakcji płatniczej, szybka realizacja zamówienia i terminowe dostarczenie odpowiednio zapakowanego produktu – sklep Tip-Topol zadbał o wszystkie te aspekty.

Pistolet do pompowania kół (0-3,5 bar, wąż 60 cm) – specyfikacja

Już po pierwszym użyciu pistoletu byłem pewien, że to urządzenie zostanie w mojej firmie na dłużej. Mimo regularnego użytkowania go w serwisie od kilkunastu tygodni sprzęt nadal kompleksowo spełnia wszystkie swoje zadania. Pistolet posiada uchwyt do zawieszenia, co znacząco wpływa na komfort pracy i możliwość bezpiecznego przechowywania.

Obudowa została wykonana z wysokiej jakości aluminium, natomiast sama osłona manometru jest gumowa. Jedną z najważniejszych kwestii, na którą zawsze zwracam uwagę przy zakupie pistoletu, stanowi funkcja spuszczania powietrza kół. Dzięki temu wbudowanemu mechanizmowi mogę bezproblemowo dokonać korekty ciśnienia. Jest to niezwykle przydatne udogodnienie w przypadku przepompowania koła.

Wysoka jakość RACE CAR 1997

Po szczegółowym zapoznaniu się z parametrami technicznymi pistoletu i przetestowaniem go we własnym serwisie mogę śmiało dołączyć do grona usatysfakcjonowanych użytkowników. Urządzenie sprawdza się zarówno mi, jak i pozostałym pracownikom serwisu. Jeśli ktoś szuka solidnego, funkcjonalnego pistoletu do pompowania kół z funkcją spuszczania powietrza, warto postawić na firmę Wonder.

Ponadto zakupy na stronie internetowej sklep.tiptopol.pl to gwarancja szybkiej realizacji zamówienia i oryginalności produktu. W sklepie znajduje się także szereg innych szczegółowych informacji obejmujących dane techniczne, które mogą mieć istotne znaczenie w procesie zakupowym. Polecam się z nimi zapoznać.