Garnki stanowią jedne z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni. Dzięki nim można przygotować różnorodne pyszne potrawy, m.in. zupy i gulasze. Na rynku dostępny jest szeroki wybór garnków, różniących się między sobą pojemnością, materiałami wykonania i marką. Jednym z najpopularniejszych produktów z tej kategorii jest garnek 30L-D290 – Bartscher, cechujący się świetnymi parametrami.

Garnek 30L (Bartscher) – czy warto?

Garnek 30L-D290 – Bartscher to produkt wysokiej jakości wykorzystywany zarówno w prywatnych gospodarstwach domowych, jak i lokalach gastronomicznych. Używany jest on w wielu cenionych restauracjach. Wyróżnia się wysoką trwałością i wytrzymałością. Wykonany jest z solidnego materiału – stali nierdzewnej CNS 18/10, cechującej się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Doskonale spełnia on swoje funkcje i służy przez bardzo długi czas. Jest niezwykle pojemny, dlatego można ugotować w nim rozmaite potrawy. Posiada on szlifowany rant, wykończony z najwyższą starannością i dbałością o detale. Garnek 30 l marki Bartscher może być używany nie tylko na kuchenkach gazowych i elektrycznych, ale również na indukcji. Wyposażony został on w solidne rączki z izolacją termiczną. Jego ogromną zaletą jest łatwość w utrzymaniu w czyszczeniu. Aby usunąć z niego zabrudzenia, nie trzeba stosować żadnych zaawansowanych preparatów.

Garnek 30L-D290 (Bartscher) ze stali najwyższej jakości

Garnek 30L marki Bartscher to produkt wykonany z porządnej stali nierdzewnej wyróżniającej się świetnymi właściwościami. Materiał ten zdecydowanie wyróżnia się na tle innych tworzyw używanych do produkcji garnków. Przede wszystkim jest on znacznie trwalszy i bardziej odporny na uszkodzenia. Ponadto prezentuje się bardzo estetycznie. Jest on nie tylko funkcjonalny, ale również atrakcyjny wizualnie. Dodatkowo stal nierdzewna CNS 18/10 nie wchodzi w reakcje z żywnością i ma właściwości antykorozyjne.

30L garnek Bartscher – cena adekwatna do jakości

Garnek 30L-D290 – Bartscher to produkt niezwykle ceniony w branży gastronomicznej. Wykorzystywany jest w licznych barach, restauracjach i stołówkach. Dzięki swojej dużej pojemności umożliwia ugotowanie większej ilości potrawy. Cieszy się on świetnymi opiniami, nawet szczególnie wymagających osób. Użytkownicy cenią go nie tylko za praktyczność, ale również estetyczny wygląd i ponadprzeciętną jakość. Podkreślają oni, że garnek 30 l Bartscher można kupić w dobrej cenie, w pełni adekwatnej do jakości. Inwestując w ten produkt, masz pewność, że nie przepłacasz i sięgasz po towar o najwyższym standardzie.

Garnek 30L-D290 marki Bartscher – produkt cieszący się świetnymi opiniami

Garnek 30L-D290 Bartscher nieustannie zyskuje świetne opinie. Cieszy się on ogromną popularnością w Polsce i nie tylko. Zachwyca swoimi wspaniałymi parametrami, długą żywotnością i wszechstronnym zastosowaniem. Użytkownicy cenią go również za fakt, iż prezentuje się on schludnie i nie wymaga zaawansowanych prac konserwacyjnych, ani pielęgnacyjnych. Jest on łatwy do utrzymania w perfekcyjnym stanie i świetnie przewodzi ciepło.