Każdy projektant wnętrz zgodzi się ze stwierdzeniem, że odpowiednia i spójna aranżacja w największym stopniu wpływa na odbiór danego pomieszczenia. Na całkowity wystrój składa się wiele elementów, w tym kolor ścian, meble, czy dekoracje. Elementem, na który jednak mało kto zwraca uwagę podczas wykańczania pomieszczenia jest oświetlenie. A to właśnie ono w największym stopniu wpływa na to, jak będzie prezentowało się całe wnętrze. Nie można więc ignorować tego elementu i warto wybrać lampę, która nada specyficznego uroku. Za taką można z pewnością uznać Rullo Bianco, która idealnie sprawdzi się podczas wystroju łazienki.

Lampa sufitowa IP44 — dopełnienie nowoczesnego wnętrza

Lampa Rullo posiada bardzo nowoczesny i elegancki design. Kształt w formie rulonu sprawia, że jest nie tylko funkcjonalna, ale także estetycznie przyjemna dla oka. Kolor biały dodaje jej uniwersalności i pasuje do wielu różnych stylów aranżacji wnętrz. Tę lampę można wykorzystać zarówno w przypadku stylu nowoczesnego, loftowego, jak i wielu innych wystrojów.

Największą zaletą koloru białego jest fakt, że jest on niezwykle uniwersalny. Decydując się na montaż takiego oświetlenia nawet w bardziej awangardowej łazience, Rullo z pewnością nie będzie rzucała się w oczy. Lampa, oświetlając pomieszczenie od góry sprawia, że zostają wyeksponowane jego wszystkie ciekawe elementy. Ponadto pozwala ona na optyczne powiększenie przestrzeni oraz ciekawe rozświetlenie wnętrza.

IP44 lampa — świetne wykończenie

Wybierając lampę do łazienki należy pamiętać, że musi być ona odpowiednio wytrzymała. W pomieszczeniu tym panuje bowiem wilgoć, która mogłaby uszkodzić lampę, a nawet doprowadzić do zwarcia. Jednak decydując się na produkt Rullo nie trzeba się tego jednak obawiać. Sama lampa posiada klasę szczelności IP44. Oznacza to, że jest ona odporna na działanie wilgoci. Jednocześnie produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność, że produkt przez długi czas będzie spełniał swoje zadanie i będzie dawał przyjemne światło.

Kolejną zaletą lampy jest jej design. Prosta, okrągła konstrukcja sprawia, że można ją łatwo wyczyścić. Montaż lampy jest stosunkowo prosty, zwłaszcza dla osób z pewnym doświadczeniem w pracach elektrycznych. Instrukcje są dość klarowne, co sprawia, że montaż jest prosty i bardzo szybki. Lampa Rullo Orlicki zapewnia równomierne, miękkie oświetlenie, które jest idealne do pomieszczeń wewnętrznych. Co ważne, Można wybrać odpowiednią moc żarówki, aby dostosować jasność do swoich potrzeb.

Lampa sufitowa IP44 — czy warto?

Lampa sufitowa IP44 Orlicki to produkt o eleganckim designie i solidnej jakości wykonania, który zapewnia przyjemne oświetlenie w różnych miejscach. Lampa jest sprawdzi się przede wszystkim w stosunku do osób, które oprócz funkcjonalności niezwykle dużą wagę przykładają do estetyki. Dzięki niej będzie można odmienić aranżację nie do poznania i sprawić, że pomieszczenie nabierze ciepłego i przytulnego charakteru.