Konsola Nintendo Switch Lite to model przenośny, przeznaczony do gier w każdym miejscu, o każdym czasie. Okazuje się, że takie przenośne konsole zyskują coraz większą popularność wśród odbiorców. Posłużą Ci w podróży, w autobusie, samochodzie, czy tramwaju. Możesz z nich korzystać także w domu, ciesząc się rozrywką na wysokim poziomie. To niezwykle lekki dodatek do rodziny Nintendo Switch, wraz z wbudowanymi kontrolerami. Nowoczesne technologie dają nam wiele możliwości. Jeśli chodzi o konsolę Nintendo Switch Lite, opinie odbiorców są bardzo dobre. Użytkownicy jasno wskazują, że ta lekka konsola pozwala się zrelaksować w wielu sytuacjach.

 

Konsola Nintendo Switch Lite recenzja

Warto zauważyć, że Konsola Nintendo Switch Lite obsługuje gry na Nintendo Switch. Możesz w nie grać w trybie przenośnym, w każdej chwili. To bardzo dobre rozwiązanie dla każdego, kto często podróżuje. Ponadto to nie lada gratka dla miłośnika gier online lub w lokalnym bezprzewodowym mulitiplayerze, z rodziną i przyjaciółmi. Nawet jeśli posiadasz już konsolę Nintendo Switch, ten dodatek spełni Twoje oczekiwania. Przenośne urządzenie nie jest przeznaczone do połączenia do telewizora. Od tej pory możesz każdego dnia nosić ze sobą swoje ulubione gierki. Konsola Nintendo Switch Lite obsługuje praktycznie każdą grę na Nintendo Switch, w którą możesz grać w przenośnym trybie.

 

Konsola Nintendo Switch Lite test

Niektóre opcje nie są dostępne podczas grania na przenośnej konsoli. Chodzi tutaj głównie o funkcje użycia kontrolerów Joy-Con, typu IT Motion Camera, HD rumble, Joy-Con motion sensors. Wykorzystanie tych opcji jest równoznaczne z użyciem kontrolerów Joy-Con. Są one oddzielnie sprzedawane. Jeśli chodzi o gry, które nie obsługują przenośnego trybu, możesz bezprzewodowo podłączyć kontrolery Joy-Con do Nintendo Switch Lite. Musisz pamiętać o urządzeniu do ładowania kontrolera, czyli o Joy-Con charging grip. Jak sprawdzić, jaki tryb obsługuje konkretna gra? Jest to bardzo łatwe zadanie. Wystarczy przeczytać instrukcję na opakowaniu lub odwiedzić Nintendo eShop. Pudełkowe tryby wiążą się z tym, że użytkownik musi szukać symbolu trybu przenośnego, z tyłu opakowania. Co do Nintendo eShop, możesz sprawdzić sekcję Supported Play Modes i znaleźć symbol modelu przenośnego.

W celu gry w multiplayerze, możemy połączyć nawet osiem konsoli. Gracze w ten sposób połączą siły i oddadzą się rozrywce. Mogą grać przeciwko sobie lub współpracować, zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Członkostwo Nintendo Switch Online pozwala Ci zaprzyjaźnić się z graczami na całym świecie. Ponadto uzyskujesz dostęp do ekskluzywnych ofert, czy też biblioteki klasycznych gier NES z dodatkowymi opcjami online. Konsola Nintendo Switch Lite daje wygodę bez względu na otoczenie, w którym się znajdujesz.

Konsole do gier występują nie tylko w trybie stacjonarnym jako urządzenie podłączane do telewizora. Musisz wiedzieć, ze przenośne modele także dają sporo frajdy. Jedną z ciekawszych opcji jest Konsola Nintendo Switch Lite.