Nie ulega wątpliwości, że wysoka jakość opakowań produktów farmaceutycznych oraz spożywczych znacząco wpływa na zainteresowanie konsumentów poszczególnymi wyrobami na rynku. Odgrywają współcześnie kluczową rolę w zachowaniu świeżości, jakości, a także bezpieczeństwa produktów, dlatego ich dobór powinien być poprzedzony skrupulatną analizą dostępnych na rynku ofert.

Jako producent wyrobów spożywczych od samego początku działalności stawiam na sprawdzone opakowania, które spełniają niezbędne normy jakościowe i są tworzone z tworzyw niezagrażających środowisku naturalnemu.

Kilka miesięcy temu zdecydowałem się na współpracę z Grupą Ergis S.A. z o.o. Przedsiębiorstwo cieszy się bardzo dobrą opinią wśród producentów wyrobów spożywczych i farmaceutycznych, co zachęciło mnie do zainteresowania się ich ofertą.

Czy po kilku miesiącach mogę potwierdzić wysoką jakości oferowanej przez firmę folii PET/PE?

Folia do pakowania żywności – współpraca

Wybierając folię do pakowania żywności, brałem pod uwagę trzy elementy specyfikacji: trwałość, przejrzystość, a także zgodność z normami.

Odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników zewnętrznych to dla mnie gwarancja, że produkty pakowane w folię są doskonale chronione.

Przejrzystość była dla mnie istotna z punktu widzenia prezentacji wyrobu spożywczego. Wiem, że dla klientów jest to niezwykle ważne, aby móc ocenić wygląd produktu bez konieczności otwierania opakowania.

Zgodność z normami to czynnik, który stanowi gwarancję bezpieczeństwa folii do pakowania żywności. Bez spełnienia określonych norm nie miałbym pewności, czy opakowanie powstało z uwzględnieniem najwyższych standardów jakości i higieny. Tego typu wyroby muszą być w pełni przystosowane do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Folie do pakowania żywności i opakowania farmaceutyczne – producent a normy jakościowe

Folie do pakowania żywności powinny spełniać szereg standardów i norm, aby zapewnić bezpieczeństwo oraz jakość produktów spożywczych. Wśród kluczowych wymagań znajdują się zgodność z regulacjami Unii Europejskiej, a więc np. Dyrektywą 10/2011/EU czy Regulacją (EU) 10/2011. Określają one wymagania dotyczące składu, migracji substancji oraz stabilności termicznej opakowań przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

To, czy firma produkująca folie do pakowania żywności spełnia te normy, jest dla mnie kluczowym czynnikiem przy weryfikacji ofert.

Opakowania do żywności i opakowania farmaceutyczne – producent ergis.eu – czy polecam?

Po kilku miesiącach trwania współpracy i korzystaniu z folii do pakowania żywności od producenta ergis.eu mogę potwierdzić wysoką jakość. Producent dba o dobrą komunikację, a także indywidualne podejście do realizacji usługi.

Jako właściciel przedsiębiorstwa działającego w branży produkcyjnej wyrobów spożywczych muszę przyznać, że współpracowałem już z wieloma różnymi firmami na przestrzeni ostatnich kilku lat. Dotychczas folie do pakowania żywności do ergis.eu to najlepsze wyroby, z jakimi przyszło mi pracować.