Wybranie odpowiedniej zabawki dla pociechy w dzisiejszych czasach może wydawać się proste z uwagi na mnogość wyboru, a jednocześnie często sprawia rodzicom i bliskim dziecka najwięcej kłopotu. Szeroki wybór nie zawsze jest wybawieniem, szczególnie wtedy, gdy chodzi o najlepszy pomysł na prezent. W takich sytuacjach można zastanawiać się, czy zabawki takie jak wózek dla lalek Maxi Cosi Quinny to warta swoich pieniędzy inwestycja w zadowolenie dziecka. Poniższa recenzja zawiera wszystko to, co musisz wiedzieć przed zakupem tego produktu.

Nowoczesny wózek dla lalek Maxi Cosi – wyjątkowy prezent dla każdego dziecka

Wózek dla lalek Quinny to tak niespodziewana nowość w świecie standardowych zabawek, że skutecznie przyciąga wzrok nawet najbardziej doświadczonych rodziców. Oczywiście nie ma nic dziwnego w tym, że w sprzedaży znajduje się wózek dla lalek. Korzystanie z takiej zabawki jest niezwykle lubiane przez wiele maluchów, niezależnie od płci. Opieka nad własną lalką, w tym zabieranie jej na spacer jest odpowiednią dla dzieci nauką odpowiedzialności. Po wózek dla lalek warto sięgnąć również przed pojawieniem się nowego członka rodziny –  w takiej sytuacji należy opracować, w jaki sposób przygotować starsze dziecko do gruntownej zmiany dobrze znanej mu rutyny. Zabawy w opiekowanie się lalką jako dzieckiem z pewnością okażą się w tym zakresie pomocne.

 

Jak prawdziwa wyprawka, również wyprawka dla lalki powinna zostać wyposażona w praktyczny wózek. Maxi Cosi to model, który przyciąga wzrok ze względu na swoje niespotykane dotąd w zabawkach możliwości. W tym wózku na raz zmieszczą się aż dwie lalki, np. bliźniaki. Jest to doskonałe urozmaicenie dla standardowych wózków dla lalek, które nie dość, że są niewielkich rozmiarów, to jeszcze nie pomieszczą dodatkowej przytulanki. W przypadku wózka dla lalek Maxi Cosi pozytywnie zaskakuje solidne wykonanie wózka. Cała konstrukcja jest wyjątkowo stabilna i bez trudu utrzymuje dwie spacerówki dla zabawek. Nie można nic zarzucić również rączce, przy pomocy której  maluch samodzielnie może prowadzić swój zabawkowy pojazd.

Wózek dla lalek Quinny jako urozmaicenie codziennej zabawy

Tym, co wyróżnia wózek dla lalek Quinny na tle innych zabawek tego typu jest przede wszystkim wierne odwzorowanie oryginału. Zabawka to tak naprawdę miniaturka standardowego wózka, a więc codzienna zabawa z jego udziałem to prawdziwe przeżycie, które praktycznie nigdy się nie nudzi. Co jeszcze można powiedzieć o tak doskonale przygotowanym wózku dla lalek? Z pewnością należy zwrócić uwagę na to, jak skrętne są  kółka. Guma użyta do produkcji sprawia, że w trakcie jazdy wózek nie wydaje żadnych nieprzyjemnych odgłosów, co mogłoby zniechęcać dziecko do kreatywnej zabawy. Rączka wózka umieszczona jest na wysokości 64 cm, co jest dobrym standardem dla zdecydowanej większości maluchów. Uchwyt został dobrze zabezpieczony, a rączka nie wysuwa się dziecku w sposób niekontrolowany. Bardzo dużym plusem jest obecność dodatkowego koszyczka na drobiazgi dziecka.